Tato stránka využívá pro zlepšení uživatelského prostředí a sledování návštěvnosti soubory cookies. Užíváním souhlasíte s jejich použitím

3 NEJLEPŠÍ DÁRKY PRO FANOuŠKY VZDUCHOVEK

 

Vánoce se blíží rychlým tempem a my vám přinášíme přehled vhodného zboží, kterým zaručeně uděláte radost fanouškům střelby ze vzduchovky, nebo flobertky. Před koupí vzduchovky je důležité myslet i na to aby vzduchovka něco vydržela a byla z kvalitních materiálů. Případně zda se na model dají sehnat náhradní díly. Nikdo totiž nechceme vzduchovku za půl roku kupovat novou, kvůli prasklé pažbě, špatnému těsnění nebo jinému poškození.
 
Doporučujeme tedy zvolit jednu z následujících variant. Zcela jistě obdarovaného nezklamete.
Vhodné je i darovat speciální diabolky, nebo doplňky ke střelbě.
 
flobertka

REVOLVER ALFA 661 FLOBERT 6 MM

Jako první ideální dárek jsme zvolili flobertový revolver Alfa 661 má ráži 6 mm ME-Flobert short

Flobertka jsou vybaveny hlavní s délkou 6/151. 

Model 661 je celkem dlouhý 281 mm a jeho hmotnost činí 980 g. Flobertky 6 mm ME-Flobert mají kapacitu 9 ran. Model 661 má stavitelné hledí. Tyto flobertky jsou zhotoveny v černěné úpravě. Flobertky jsou určeny k výcvikovým účelům a sportovní střelbě na redukované vzdálenosti. Je spolehlivou zbraní pro obranu i sportovní střelbu.

Detail revolveru
 
 
 
 
 
flobertka

VZDUCHOVKA GAMO QUIET CAT - R. 4,5 MM SET

Vzduchová puška španělské výroby Gamo QuitCat 4,5 mm s polymerovou pažbou, která je vybavena kompenzátorem a je hodně oblíbenou u většiny fanoušků vzduchovek.

Kompenzátor hluku, který se nachází na konci hlavně má účinnost až 52%.  Tělo zbraně je vyrobeno z odolného polymeru, který je zároveň i velice lehký. Pažba je na několika místech vybavena zdrsněním pro lepší úchop a je konstruována jako protiskluzová. Zbraň je z výroby osazena světlo vodnými mířidly, přičemž hledí je výškově i stranově stavitelné. Součástí balení je také puškohled s variabilním zvětšením 3 -9x40 + sada terčů + diabolky.

Detail vzduchovky 

flobertka

 

VZDUCHOVKA SLAVIA 631 LUX - R. 4,5 MM

Tradiční, zlamovací, jednoranná vzduchovka Slavia 631 je určena pro  sportovní a rekreační střelbu a za tímto účelem je také konstruována.

Tělo zbraně je vyrobeno z bukového dřeva a pažba je zakončena polyamidovou botkou. Hlaveň je v klidové poloze aretována, pouzdro je opatřeno drážkami pro upevnění optického zaměřovače. Hledí je výškově i stranově stavitelné, stavitelný je rovněž odpor spouště. Zbraň je vybaveno samočinnou pojistkou.

Detail vzduchovky