Tato stránka využívá pro zlepšení uživatelského prostředí a sledování návštěvnosti soubory cookies. Užíváním souhlasíte s jejich použitím

Nejsilnější vzduchovky

BANN3

 

Každý by chtěl se vzduchovkou docílit co možná nejlepší přesnosti a síly. Proto je dobré důkladně vybrat vzduchovku, která na to opravdu má. 

Jak silné jsou nejsilnější vzduchovky?

V České Republice je ze zákona stanovena maximální síla vzduchovky, kterou si může zákazník pořídit bez zbrojního průkazu na 16J. Pokud jste majitelem ZP, tak není problém objednat vzduchovky silnější než 16J, jsou to stejnémodely jaké máme v eshopu. Jelikož vzduchovky jsou výrobcem vyráběny silnější, a včesku by nebyly dostupné, tak jsou speciálně upraveny a výkon snížen na povolený limit.

Oblibené vzduchovky, které jsou z praxe velice silné jsou od výrobce GAMO, kde síla dosahuje i 24J. V kombinaci s půškohledem je pak s touto vzduchovkou spousta zábavy a to i v případě omezení na 16J. Některé vzduchovky jsou již dodávány v základu s puškohledem. Pokud ale chcete, aby vzduchovka byla spolehlivá a přesná doporučujeme vybrat si v puškohledů které máme skladem.  Na optice se vyplatí nešetřit a připlatit si za kvalitnější materiál a provedení.

Se vzduchovkou o sílé 16J je třeba zacházet obzvláště opatrně, a zejména při střelbě. S použitím speciálních diabolek je takto silná vzduchovka nebezpečným nástrojem v nepovolaných rukách a snadno může neopartnou střelbou dojít k úrazu.

Na druhou stranu jsou takto silné vzduchovky vhodné na příklad pro ,,boj se škůdci". Naše nejsilnější vzduchovky jsou ze zkušenosti skvělým pomocníkem a rádi vám poradíme s kombinací diabolek, puškohledu i vzduchovky, pro dané příležitosti.

Jaké diabolky vybrat do takto silné vzduchovky?

Opět doporučujeme diabolky od značky GAMO jsou vyrobené a testované na jejich zbraních a dosahují tak nejlepších vlastností co se přesnosti a účinnosti týče. Doporučujeme na vlastní kůži vyzkoušet různé druhy. Každý ocení trochu jiný tip diabolek. I vy si určitě vyberete z našich skladových zásob. 

 

Tak držíme palce a přejeme hodně zábavy se špičkovou vzduchovkou od Flobertka.cz.

 

Jak fungují vzduchovky GAMO?  Mrkněte se navideo výrobce: